Loading

У Білорусі розстріляли двох фігурантів справи “чорних ріелторів” – Семена Бережнова і Ігоря Гершанкова. Про це повідомляє правозахисний центр “Весна”.

Так, виконаний смертний вирок Семену Бережнову, який був засуджений до страти 21 липня 2017 року. Дану інформацію підтвердили його родичі. Крім того, вдень 28 листопада в Могильовському обласному суді мати Ігоря Гершанкова отримала підтвердження, що “вирок виконано”.

Відзначимо, що в 2017 році Гершанкова і Бережного засудили до смертної кари, визнавши винними в шести вбивствах і махінаціях з квартирами. Обвинувачені займалися тим, що вибирали жертв серед самотніх і тих, хто п’є громадян з важким матеріальним становищем. Злочинці переконували їх продати квартиру, натомість обіцяючи допомогу в придбанні нової. Коли угода оформлялася, жертв убивали і ховали в заздалегідь викопаних могилах. Звинувачення винесло вищу міру покарання в зв’язку з тим, що дії обвинувачених по відношенню до своїх жертв відрізнялися крайньою жорстокістю і нелюдськістю. Прокурор назвав діяльність “чорних ріелторів” “конвеєром смерті”. Людське життя злочинцями в середньому оцінювалася в 25 000 доларів.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Дружина Ігоря Гершанкова Тетяна засуджена до 24 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії загального режиму. Четвертий фігурант справи – Борис Колесніков – засуджений до 22 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Білорусь – єдина країна в Європі і СНД, де діє смертна кара – розстріл.

(Переглянуто 31 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *