Loading

Коронавірус

Вірус в Україні вже кілька місяців?

Всі пам’ятають бурхливі події, що супроводжували евакуацію і подальшу ізоляцію громадян України з Китаю.

А ось рейс із зони епідемії, а саме – з Мілана, доставив до Києва потенційно хворих пасажирів, яких толком ніхто не обстежував. Не кажучи вже про карантин.

Скільки було таких рейсів? За який період?

Про наземний транспорт взагалі говорити не можна. Це був не КОНТРОЛЬ, це – ІМІТАЦІЯ КОНТРОЛЮ.

У Фейсбуці трапляються публікації, що викликають вкрай негативні питання.

Ось дві з них. Київ і Біла Церква. Спеціально зберігаємо в оригіналі, без потреби у виправленні нічого. Тільки розбили на абзаци для зручності читання.

Пишу нашу історію на прохання.

Мама лягла за пропискою в лікарню Дарницького району – Харківське шосе, 121 «Червоний Хутір» з тиском, в кардіологію, лежала там тиждень, і ось в палатах починають всі хворіти, піднімається температура. Мама теж заразилася, піднялася температура 38,7.

Лікар який її вів, Неволіна І.В. швидко починає всіх виписувати, в тому числі і маму зі словами «підлікувати вдома та будемо продовжувати» Мама у мене не кіпішна і добра людина, терпляча, вона приїхала додому.

Температура 39.9, мама падає, втрачає різко зір, викликає сімейного терапевта, ставлять діагноз гострий бронхіт (у неї кашель сильний, нежиті немає), виписують антибіотик Зіннат, мама п’є, але температура не падає, викликає сімейного терапевта, він ставить вже діагноз двостороння пневмонія , викликає швидку, швидка ставить діагноз пневмонія і привозить знову за пропискою в Київську міську клінічну лікарню 1. Харківське шосе, 121.

Там вона сидить з температурою 4 години в коридорі, ніхто не підходить. Після приймає лікар Сидоренко В.С. забирають до відділу терапії, вона кашляє кров’ю вже (все ліжко в крові), ставить діагноз бронхіт ….. 😡😭

Знову ніяких дій з боку лікарів не робиться, хоча мама вже в критичному стані, рентген не роблять, кров не беруть, вона заражає ще людей, які лежать в палаті. Вночі моя мама, яка не перебуває під постійним наглядом починає задихатися, завдяки іншим пацієнтам були викликані чергові лікарі і вже з кисневою маскою везуть в реанімацію.

Після переведення в реанімацію Завідувач терапії Маркевич І.Л., не могла дати пояснення, як так вийшло, чому моя мама була доведена до такого стану бездіяльністю лікарів. Людина, яка відповідальна в лікарні, сказала “це не особисто я її виписала з температурою, це не я її брала” …. розмови просто даремні ….. ми розуміємо, що в цій лікарні лікувати її не будуть, перевозити її ризиковано, вся сім’я шукає лікарів, щоб зрозуміти чим її лікувати і що взагалі відбувається, після багатьох консультацій, вони все таки виписують мамі потрібний нам антибіотік і ми його капаємо …. але мене в реанімацію запускали тільки на 5 хвилин, і чи давали їй ці ліки не відомо … так як пізніше з’ясувалося, що до пацієнтів там практично не підходять, її там не годували …. …..

Після того, ми приймаємо рішення, що з цієї лікарні її потрібно терміново забирати …. за ніч вивозять по три трупа з реанімації … обзвонив всі приватні лікарні, нас ніхто не бере, все переповнене пневмонією, апарати всі зайняті зі штучним диханням легенів. І тут дзвінок Оксфорд медікал, нам відмовили, але передали інформацію в Феофанію і вони готові нас прийняти …. перевозити було ризиковано, але і залишатися там теж. Ми їдемо !!!!

Нам дають виписку і пишуть, що у пацієнта температура 36,7, дихання 20 разів на хвилину, хоча вона без кисневої маски не могла самостійно дихати, взагалі за документами лікарі виписали здорову людину 😡😡😡😡 !!!!!! у неї перед поїздкою рветься легеня (ніхто це навіть не помітив) і в швидкій вона починає вмирати … я кричала їй боротися !!!! Дихати !!!! все як страшний сон …. ми з лівого берега в Феофанію доїхали за 10 – 15 хвилин, але і цього мало, там її відразу підключили до штучної вентиляції легенів, апарат був готовий для неї. Сама остання модель їх мало в Україні, Завідувач нею займався, всі лікарі і персонал дуже відповідальний. Почалось підбирання антибіотиків, один, другий, третій … вона була вже в надійних руках, але було вже пізно, не було надано спочатку допомогу …… кілька днів пішло все на поправку … ми розробляли вже ручки і ніжки, але легені почали танути і деформуватися і вона задихалася …… антибіотики не встигали діяти, вірус був сильніше ….. знову рветься легеня …..

Лікарі шукають нам штучну легеню, щоб виграти час ….. вони теж всі вже зайняті ….. кожен день кисню в кров надходить все менше і менше, сатурація падає …… її реанімували більше години … ..

Вікторія

Прим. ред. 27 лютого жінка померла
https://www.facebook.com/v.pogrebitskaya/posts/1071786243221080

Дар’я Глущенко – Так! Це правда !!! У Києві помирають від пневмонії люди кожен день! З кінця 2019 р приблизно це почалося 20 грудня 2019 і по цей час!

Я тоді ще не зрозуміла що це було. Лікірі безкорисні, вони нічим допомогти не можуть !!! Ми там конвейерні піддослідні кролики. Навіть діагноз вчасно поставити не можуть.

Ми лежали в гематології з 2.01.20

Приїхали в лікарню без жодних симптомів хвороби! Тільки через тиждень на Різдво починався невеликий сухий кашель.

Лікар Ольга Романівна слухала кожен день і не чого не чула! Говорила що все чисто! Татко кашляє, і я говорю що є якийсь кашель !!!

Лікар вирішила підстрахуватися і виписала антибіотик. 12 .01.20 нас планували виписати! Але якось їй захотілося нас ще поспостерігати! Я була з татком кожен день і ніч з ним в лікарні !!! І бачила як щодня вмирають люди 😭но не могла зрозуміти чого так !!! Виявилось що в відділенні вірусна пневмонія!

І все в секреті 😭👍Люді вмирають і всі мовчать! А у людей висока температура і кашель !!!! Нас відправили на рентген 16 числа, і сказали що у нас плевмонія вірусна (((( Я тоді ще не розуміла що це все !! !! 😭😭😭 Я сподівалася на них, що в лікарні не можна лікуватися від одного а померти від зовсім іншого!

Різко у татуся в крові став падати кисень, нас 17.01.20 ввечері підключили на штучне дихання! Лікарі навіть не знають там як це робити!

Вони його інкубували близько 20 хв викликали якихось лікарів з інших корпусів!

Я ДУМАЛА ЗА ТОЙ ЧАС ЩО ЧЕКАЛА БІЛЯ РЕАНІМАЦІЇ САМА ПОМРУ ВІД ТОГО ЩО НАШІ ЛІКАРІ МАЮЧИ ТАКУ АПАРАТУРУ не вміють НЕЮ КОРИСТУВАТИСЯ 😭😭😭 вони знущалися над таточком ще два дня !!!

Заливали все що можна навмання 😱 Я все купувала що вони говорили! Для мене ті два дні були пеклом !!! Я до сих пір не можу прийти до тями! Як зрозуміти і пробачити! Я їх усіх ненавиджу 😤

Татусь помер від вірусної пневмонії 19.01.20😭😭😭 І я звинувачую себе що нічого не зробила і довірилися цим катам! !! По іншому навіть не можу їх назвати.

https://www.facebook.com/v.pogrebitskaya/posts/1071786243221080?hc_location=ufi

Від редакції.

Лікарі кажуть, що вірус має інкубаційний період до двадцяти восьми днів. І що вирусоносій заражає оточуючих до початку захворювання.

Якщо навіть почати відлік від десяти днів і прийняти, що заражається ОДНА людина в день, виходить, що ОДИН інфікований за десять днів заражає десятьох. Кожен з цих ДЕСЯТИ, за наступні десять днів заражають по десять – результат СТО заражених. Кожен зі СТА по ДЕСЯТЬ – ТИСЯЧА. І через місяць в Україні вже ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ заражених! Події, про які йде мова, відбувалися приблизно два з половиною місяці тому. Люди заразилися не де небудь, а в ЛІКАРНЯХ.

Що це було – ніхто сказати не може, тести на КОРОНОВІРУС не проводилися.

Не знаємо, як для кого, а для нас заяви МОЗ та керівництва України про ТРИ випадки зараження на 12 березня 2020 р виглядають, м’яко кажучи – непереконливо ….

Доктор Комаровський: В Україні вже достатньо багато заражених КОРОНОВІРУСОМ

Коментар доктора Комаровського на Шустер – https://www.facebook.com/shusteronline/videos/1589263444545589/

(Переглянуто 1 223 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *