Loading

Глава НБУ під час прес-конференції підтвердила свою відставку протягом 30 днів з моменту подачі заяви.

У понеділок, 10 квітня, глава НБУ Валерія Гонтарєва під час прес-конференції заявила, що подала заяву про відставку президенту Порошенко і, як і обіцяла, через 30 днів залишить пост глави НБУ.

“Я вважаю, що моя місія виконана, реформи проведені. Я подала президенту заяву про відставку за власним бажанням з 10 травня 2017 року. Якщо Верховна Рада України проголосує за мою відставку раніше цього рішення, я піду раніше … Інших змін у складі правління найближчим часом не відбудеться “, – заявила глава НБУ.

Вона зазначила, що вперше за роки незалежності відставка глави Нацбанку є не політичним рішенням. Гонтарева також відзвітувала про виконану роботу на керівній посаді.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“По-перше, країна перейшла на гнучкий валютний курс і почала нову монетарну політику інфляційного таргетування. По-друге, була очищена банківська система від неплатоспроможних банків і посилена її стійкість на майбутнє. По-третє, повністю трансформований Національний банк, перебудовані всі процеси і зараз наш центральний банк – потужна сучасна організація “, – розповіла Гонтарева.

Вона також уточнила, що вже запропонувала президенту кілька кандидатур на місце свого наступника. Прізвища глава НБУ не розголошували.

Нагадаємо, Валерія Гонтарєва зайняла пост глави НБУ 19 червня 2014 року. Чутки про відставку глави НБУ Гонтаревої ходять вже кілька місяців. Деякі ЗМІ навіть називали імена її можливих наступників, серед яких були екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і екс-президент Віктор Ющенко. Сама ж Гонтарева ще в середині березня заявляла, що “говорити про відставку рано”. Проте 6 квітня, коли під її будинком зібралися протестувальники, глава НБУ заявила, що вже “їде писати заяву” про відставку.

(Переглянуто 28 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *