Loading

П’ять років при владі в Україні перебував патологічно брехливий, безсовісний ЗЛОДІЙ і ШАХРАЙ.

Владу узурпували організовані злочинні угруповання негідників. «Проффессіоналами Державного Управління» сьогодні вважають себе корупціонери, грабіжники, шахраї і злодії. Ті, у кого геть атрофована совість.

Це страшна спадщина. І дуже правильно, якщо до управління країною йдуть не заражені корупцією люди. Важко навіть уявити собі ступінь опору і саботажу кровопивць, яких відлучають від годівниці.

Що можна було б запропонувати тим, хто прийшов  розгребти «авгієві стайні»?

Перш за все  – заручиться підтримкою ошуканого і пограбованого народу України.

«Заморозити» борги населення по комуналці і по так званих валютних кредитах.  Хоча б на той період, поки не будуть прозоро і оптимально розраховані комунальні тарифи. І доки не буде остаточно визначено, через чий злочинний задум десятки тисяч громадян опинились у борговій ямі.

Оголосити колекторські банди грабіжників поза Законом. Негайно притягнути до відповідальності організаторів і пособників так званої «колекторської діяльності», насправді – ватажків злочинних угруповань злодіїв і грабіжників.

Згідно з Конституцією України визнати матеріальну шкоду, завдану кожному громадянину України діями або бездіяльністю чиновників, незаконними рішеннями судів, в першу чергу, вкрадені заощадження вкладників банків, кредитних спілок та інших фінансових структур – Головним Державним Боргом України.

 Це поки що те, що на наш погляд необхідно зробити в першу чергу, щоб припинити геноцид Українського Народу.

(Переглянуто 60 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *