Loading

25 червня 2020 р. відбулась зустріч народного депутата Романа Грищука з лідером ГО «Група Взаємодопомога» Віталієм Белько.  Серед іншого, обговорювалось питання щодо підтримки зареєстрованого 11.06.2020 року народним депутатом Олександром Дубінським законопроекту №3640 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті”.

Сьогодні, завдяки Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», поки що  суди, нотаріуси та виконавчі служби обмежені в прийнятті рішень щодо  примусового виселення  громадян-позичальників із їх помешкань.

Але  вже з 20 жовтня 2020 р.,  відповідно до Кодексу України  з процедур банкрутства, цей Закон втрачає свою силу.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Рятівний мораторій З А К І Н Ч У Є Т Ь С Я! Отже, позичальники залишаються віч на віч із злочинними зграями  колекторів та ненажерливими банками, які бандитським шляхом, навіть  під час дії Закону,  викидали  людей з  житла, більш того – користуючись бездіяльністю поліції,  відверто  грабували  і крали майно, цінності та гроші громадян.

Багато кого із позичальників було доведено до лікарні, а інколи й до смерті та самогубства.

Страшно уявити, що почнеться восени, коли злочинцям остаточно буде розв’язано руки… . Закінчення дії Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», безперечно призведе до того, що сім’ї позичальників буде пограбовано та десятки тисяч людей залишаться без даху над головою.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

ГО «Група Взаємодопомога»  посилює боротьбу за відновлення наших порушених прав в українських судах та в Конституційному Суді України і, рано чи пізно,  ми доведемо, що так зване «кредитування» громадян в іноземній валюті насправді було ЗЛОЧИНОМ ПРОТИ ДЕРЖАВИ Україна та нашого НАРОДУ.

У разі необхідності ми маємо намір звернутися до Європейського суду з прав людини, який вже прийняв низку рішень з подібних питань на користь позичальників Болгарії, Словенії, Румунії, Угорщині, Польщі та інших країн світу.

Роман Грищук пообіцяв, що підтримає законопроект №3640 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті”,  який продовжить мораторій та має захистити конституційні права громадян-позичальників та наше майно від злочинних посягань.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

На даний час законопроект розглядається в комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики.

Для прискорення розгляду Закону №3640 в комітеті,  оперативного виставлення в порядок денний ВР та позитивного голосування ,  ГО «Група Взаємодопомога» пропонує всім небайдужим  громадянам-позичальникам письмово звернутись до кожного депутата в комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики з проханням якнайшвидше розглянути закон та передати його до Верховної ради.

Текст звернення додається, завантажити файл можна за посиланням.

Писати можна на електронну пошту депутатам, на Грушевського,5 та у приватні повідомлення в соцмережах. 

Список депутатів комітету:

Гетманцев Данило Олександрович
Железняк Ярослав Іванович
Дубінський Олександр Анатолійович
Абрамович Ігор Олександрович
Ковальчук Олександр Володимирович
Холодов Андрій Іванович
Палиця Ігор Петрович
Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна
Ніколаєнко Андрій Іванович
Рєпіна Елла Анатоліївна
Герега Олександр Володимирович
Леонов Олексій Олександрович
Діденко Юлія Олександрівна
Ковальов Олексій Іванович
Устенко Олексій Олегович
Заблоцький Мар’ян Богданович
Володіна Дар’я Артемівна
Сова Олександр Георгійович
Аллахвердієва Ірина Валеріївна
Горват Роберт Іванович
Марусяк Олег Романович

(Переглянуто 821 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *