Loading

Чоловіку повідомили про підозру у знищенні заставленого майна.

У Києві оголосили підозру керівнику приватної компанії, який знищив заставне майно банку, щоб не віддавати кредит на 150 млн гривень.

Про це повідомили у пресслужбі столичної прокуратури.

“У 2012 році очолюване підозрюваним підприємство виступило поручителем за кредитними договорами групи компаній, які отримали кредитні кошти в одній з банківських установ м. Києва на загальну суму понад 150 мільйонів гривень. З метою забезпечення виконання зобов’язань перед банком вказане підприємство передало в іпотеку нежитлові приміщенні, які розташовані у Солом’янському районі столиці загальною площею 7000 кв. м. У подальшому у керівника підприємства виник умисел, спрямований на знищення майна, переданого в іпотеку, з метою звільнення земельної ділянки для подальшого будівництва на ній елітного житлового комплексу”, – йдеться у матеріалах слідства.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

За даними прокуратури, бізнесмен організував знищення заставного майна, знаючи, що це заборонено, після чого звернувся до КМДА щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового комплексу.

Унаслідок дій підприємця банк втратив можливість відшкодувати заборгованість за кредитними договорами на понад 150 млн гривень.

Наразі 54-річному чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 388 КК України, тобто у знищенні заставленого майна, здійснене особою, якій це майно ввірене. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Джерело: https://tsn.ua

(Переглянуто 83 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *