Loading

Хіба ж розумна істота знищуватиме джерело свого існування?

Але деякі так звані «державні службовці», «правоохоронці», та «народні обранці»,  замість того, щоб сумлінно виконувати свої обов’язки, із наснагою, вартої кращого використання, під виглядом «реформи» місцевого самоврядування,  якраз саме цим і займаються.

Голова політичної партії «Сила Єдності» Анатолій Гайворонській  на  круглому столі Громадської Антирейдерської  Платформи повідомив, що арсенал засобів знищення і грабунку фермерських  господарств поповнено  новою «схемою»:

« З’явився новий вид рейдерства… передається земля у територіальну громаду… головою, депутатами новими, змінюється право користування земельною ділянкою у фермера, ця земля наділяється другим людям, і таким чином фермерське господарство зникло з карти.

Це рейдерство? Рейдерство.

Що саме цікаво? Цікаво це тим, що якби це пропагандується начальником Держгеокадастру, обласною держадміністрацією підтримується, прокуратурою і поліцією. Так, в частності у нас була антирейдерська комісія в Дніпропетровській області. Ми задавали питання зам.начальника Держгеокадастра, і він також підтримує, що: «Да. Коли земля переходе у територіальну громаду, має право голова територіальної громади відмінять на сесії землю постійного користування і передавать другим людям.»

Скажіть, як із цим можна боротися? У мене є аудіо запис, коли начальник держгеокадастру прямо говорить  старості, що « ти маєш право фермерську землю забрать, поділить і роздать людям.»

Це рейдерство? Рейдерство.»

«У всьому світі вітається, коли діти продовжують справу батьків. У всьому світі. Крім України.» – продовжив пан Анатолій  – « Органи місцевого самоврядування відверто ігнорують правову позицію Великої Палати Верховного Суду, викладеної у Постанові  від 23.06. 2020 року, відповідно до якої право постійного користування на підставі відповідного Державного Акту земельною ділянкою не припиняється зі смертю фізичної особи, якій було надано таке право, незалежно від призначення відповідної ділянки.

З моменту державної реєстрації селянського господарства, як юридичної особи, право постійного користування земельною ділянкою, яку отримав саме для ведення такого господарства заявник, переходить до цього господарства.»

Анатолій Іванович навів декілька прикладів кричущих випадків відвертих злочинів щодо фермерів, а саме:

«…фермерське господарство «Алтей», де не правомірно припинено право постійного користування, земельну ділянку поділено і передано у приватну власність фізичним особам, а місцевою прокуратурою зібрано урожай, як речовий доказ, та реалізовано у невідомому напрямку. Це факт. Із цим треба розбиратися, але ніхто цього не робить.

… фермерське господарство «Самара», де просто незаконно, не маючи для цього ніяких підстав, адміністрація району передає земельну ділянку у сільську раду, там за один день її ділять, приймають рішення і видають земельні акти.

… В Запоріжжі є такий фермер Желудько, у нього взагалі все повідбирали.

Якийсь голова територіальної громади забрав землю, яку він обробляє вже тридцять років.

Що йому робить? Техніка є, усе є – а землю забрали.»

Анатолій Іванович попередив, що таке відношення до людей, які годують народ України безперечно приведе до вкрай негативних, не передбачуваних  наслідків.  

Голова політичної партії «Сила Єдності» закликав керівництво Держави негайно втрутитися і вжити дієвих заходів щодо тих посадовців Держгеокадастру, прокуратури, поліції та органів місцевого  самоврядування, які оголосили фактичну «війну на знищення»  працюючим на землі громадянам.  Чи може, де хто із новообраної  місцевої влади , вважає що Кримінальний Кодекс України них не стосується?

Від себе маємо додати.

Жодна реформа не матиме успіху, якщо нею перш за усіх користуються  шахраї, злодії та грабіжники для особистого збагачення. Мало того – така «бурхлива діяльність» приводить  до повної дискредитації влади та  знищує Україну.  Злочин залишається злочином, а злочинець,злочинцем, як його не називатимуть – рейдером або колектором.  Насправді все ці дії давно визначені  кримінальним  законодавством  як шахрайство, грабіж і тому подібне.

Де хто із законодавців і правоохоронців забув, що стаючи на бік злочинців,  самі стають злочинцями.

Навколо Партії «Сила Єдності», яку очолює Анатолій Іванович Гайворонський, об’єдналися  Самозахист, Асоціація землевласників Придніпров’я та Взаємодопомога – організації громадян що на протязі досить довгого часу досить вдало протистоять пануючому беззаконню в Україні.

Це новий етап боротьби ошуканих громадян за свої права. Пограбовані і обікрадені самі йдуть у владу, а партія «Сила Єдності» відкриває  шлях кожному, хто має наснагу, честь і совість. Кожен має зрозуміти, що відстоювати свої законні права від «злодіїв у законі» це не тільки право, але і ОБОВ’ЯЗОК кожного свідомого громадянина, бо таким чином він відстоює Конституцію і Закон – отже захищає свою Державу !

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 202 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *