Loading

26.06.2018г. ГО “ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГА” вселила молоду родину з маленькою дитиною якій 1,5 рочки назад у власну квартиру в Києві.

З 2016р. перебуваючи в судовому процесі, не чекаючи судового рішення, Укрсоцбанк 3.05.2018р. переоформляє право власності через реєстратора Попову О.В. Васильківського р-ну на себе, після чого приходять хлопці спортивної статури і представляючись співробітниками банку показують виписку з реєстру, що нібито вони є новими господарями майна. Далі колектори зламують замки в дверях і викидають сім’ю з 1,5 річною дитиною на вулицю. Потім поміняли замки і поставили квартиру під охорону.

26.06.2018р. ГО “ГРУПА Взаємодопомога” приїхавши за адресою квартири в Дарницькому р-ні Києва, разом з поліцією, аварійною службою та журналістами телеканалу Україна відкрили двері і допомогли законним господарям потрапити до себе додому.
Нас трохи здивував приїзд охоронної фірми “Явір 2005”, так як на двері була наклейка ДСО. Приїхали дві людини охорони, які нам так і не змогли пояснити на якій підставі вони взяли цю квартиру під охорону і після чого поїхали.

Відео:

1-а ч. –

2-а ч. –

В результаті складено протоколи, проведені слідчі дії СОГ Дарницького р-ну м.Києва та сім’я знаходиться в своїй квартирі.

ВЗАИМОПОМОЩЬ/ВЗАЄМОДОПОМОГА. ПОДДЕРЖКА В СУДАХ ПРОТИВ БАНКОВ. ЗАЩИТА ОТ КОЛЛЕКТОРОВ. КИЕВ.
ВИТАЛИЙ БЕЛЬКО т.067-592-20-65

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 156 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *