Взаємодопомогу прийняли у керівництві Комітету ВРУ

5 листопада 2019 року уповноважені від ГО «Група Взаємодопомога» були на особистому прийомі у керівництва Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.

Прийом проводив заступник голови комітету народний депутат Павлюк Максим Васильович.

Від імені ошуканих та пограбованих громадян України , представники ГО «Група Взаємодопомога» звернулись до керівництва комітету із вимогою взяти під контроль Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності розслідування кримінальних злочинів в м.Києві та Київської обл. , а саме: – кримінальні справи, що були відкриті на крадіїв та грабіжників, які під виглядом представників банків та факторингових (колекторських) компаній, захоплювали житло громадян, обкрадали власників квартир, грабували гроші та коштовності.

Також читайте:  ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВИ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НБУ ДАНИЛИШИНА Б.М.

Заступник голови комітету народний депутат Павлюк Максим Васильович запевнив, що надані ГО «Група Взаємодопомога» документи по кримінальним справам будуть невідкладно направлені від імені Верховної Ради України до Генерального Прокурора України Рябошапки Р.Г. і розслідування буде взято під контроль Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Коментарі

коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

УкраїнськаРусскийEnglishDeutschItalianoLatviešu valodaPolski