Loading

Суддя, який брав участь у справі Насірова, був помічений в аферах з квартирами.

В Україні є тисячі випадків, коли у законних власників відбирають житло. Однак лише одиницям вдається його повернути і побороти систему квартирної мафії, в яку входять і правоохоронці, і судді, і нотаріуси. Олександр Кучерявенко отримав квартиру за заповітом, а потім через підставних судів і фейковий рішень житло у нього забрали. Тому він опинився на вулиці на довгі чотири роки. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Олександр не здався і не спився, а постійно боровся за свої права. І таки через суд повернув своє житло. Однак, чоловікові довелося довгий час жити на вулиці.

Чотири роки тому до нього прийшли озброєні міліціонери, сказали йти до відділення. Паспорт, мовляв, можна з собою не брати. Більше він в квартиру не потрапив. Залишився без документів. Нові “господарі” поставили броньовані двері, решітки на вікна.

Квартиру Олександр отримав за заповітом від старої тітки. Він і не здогадувався, що через кілька місяців до афери з виселенням це заповіт оскаржила в суді така собі Алевтина Бутко.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“Бутко стверджувала, що вона протягом п’яти років проживала однією сім’єю з тіткою Олександра Васильовича. Хоча ні Олександр Васильович її ніколи не бачив, ні сусіди її ніколи не бачили. Вона фактично з’явилася нізвідки. Доказів про те, що вона проживала разом з тіткою, у неї не було “, – каже адвокат Анна Ющенко.

Як докази Алевтина Бутко надала суду квитанцію на покупку мікрохвильовій печі і кілька фотографій. Хто ці жінки на фото, не відомо. Відомо лише те, що тітки Олександра на фото немає. Але слів, квитанції і чужої фотографії виявилося досить, щоб суддя визнав заповіт недійсним. Те, що Олександр Кучерявенко і без заповіту був єдиним родичем і мав право на квартиру тітки, суддю не зацікавило. Його навіть не запросили до суду.

Олександр заходить в усі державні установи, які бачить перед собою. І просить допомоги. Знаходить Гельсінська спілка, де юристи безкоштовно допомагають таким, як він. Уже чотири роки він ночує в притулку для бомжів, а майже всі дні проводить в союзі і в судах.

Позбавити житла Олександра вирішив суддя Солом’янського суду Олександр Бобровник. Апеляційний суд скасував перше рішення, винесене без відповідача виключно на підставі розповіді і декількох фотографій. Але аферистів це не зупинило.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“Вони прийшли з тим же до Бобровников. Отже у них був куплений на гачку один суддя Бобровник. І вони пішли тим шляхом, який точно буде на їхню користь. Це абсолютний нонсенс для нашої судової системи “, – нарікає адвокат Анна Ющенко.

Коли представники громадянки Бутко ще раз звернулися до Солом’янського суду і знову подали такий же позов про визнання заповіту недійсним, електронна система розподілила справу знову на суддю Бобровников. І тут суддя за всіма правилами судочинства мав взяти самовідвід, адже він розглядав цей позов раніше. Але він прийняв справу до розгляду і знову вимовив саме таке рішення – позбавити пенсіонера законної квартири.

Відомо про двох рішеннях судді Бобровник за двома позовами щодо тих же учасників. Адвокати потерпілого кажуть, те, що зробив суддя – Справжнісінький кримінальний злочин. Стаття 375 – винесення завідомо неправосудного рішення. А це – від 5 до 8 років позбавлення волі.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Суддя Бобровник “засвітився” ще в одному, але вже гучній справі. Він затягував винесення запобіжного заходу голові Державної фіскальної служби Роману Насирова і в результаті зменшив заставу з 2 мільярдів гривень до 100 мільйонів, тобто в 20 разів.

Активісти Автомайдану днями оприлюднили ще недавно секретні документи. Це – розшифровки таємних відеозаписів, які проводила прокуратура міста Києва в кабінеті судді Бобровник. У паперах розписано похвилинно, коли суддя Бобровник на робочому місці рахує гроші в конвертах, а коли п’є на радощах.

Учасники Автомайдану стверджують, що кримінальну справу, в ході якого правоохоронці стежили за суддею, закрили. Юристи кажуть, нерідко саме так судді потрапляють на гачок.

“Правоохоронні органи, коли отримують компромат на суддів, так само містять тих суддів і користуються компроматом, щоб мати відповідні рішення. Якщо їм це потрібно “, – пояснює адвокат Тетяна Козаченко.

У підсумку, після розголосу, суддя Бобровник таки закрив провадження щодо квартири. І вона знову повернулася у власність Олександру Кучерявенко.

Шахраї нерідко користуються безпорадністю і довірою українців, щоб витягти для себе матеріальну вигоду. Найчастіше страждають літні люди.

(Переглянуто 34 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *