Loading

18 листопада 2015 року у Києві в Radisson Blu Hotel відбулося збіговисько здирників та лихварів, яке ця зграя претензіційно оголосила «Форумом з конкурсного права».

Злочинці обговорювали три головні напрямки організації поголовного пограбування українського народу – здирництво, шахрайство та відвертий грабіж, (або за визначенням , змовників – стягнення, банкрутство та реструктуризація боргів).

На шабаш злетілися голодні та патологічно жадібні особи – судді, арбітражні керуючі, адвокати, представники банків та інша наволоч.

Звісно, потрапити на захід громадянам, що за думкою організаторів мали скласти харчову масу для вічно голодної «еліти» українського суспільства, відразу не вдалося.

Щоб висказати у вічі знахабнілій зграї свою незгоду бути їжею на бенкеті шакалів, небайдужим до своєї долі людям довелося влаштувати мітинг біля готелю та викликати поліцію.

Саме тоді людожери вперше почали обговорювати ЗЛОЧИН проти українців – поданий в тому числі і фракцією ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА” той самий сумнозвісний «закон» №8060 – «Кодекс про банкрутство» …

А дехто збирається віддати свої голоси за сьогоднішню владу!

ДУМАЙТЕ!

(Переглянуто 26 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *