Loading

Як відомо, нещодавно представники ошуканих громадян України, а саме, лідери об’єднань позичальників, були запрошені до Першого заступника Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності ВР України, Михайлу ДОВБЕНКО.

Не можна сказати, що зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. З боку пограбованих банками і колекторами людей було висловлено чимало цілком обгрунтованих претензій до діяльності Комітету, ВР і влади в цілому.

Пан Довбенко запропонував від імені ошуканих громадян, в письмовій формі, звернутись до поки ще Президенту України Петру Порошенко, натякнувши при цьому, що напередодні Другого Тура виборів у Петра Олексійовича, цілком ймовірно, може прокинутися совість і він відреагує на вимоги обманутого і пограбованого народу .

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

«Звернення» до Президента було негайно відіслано, а його фотокопія опублікована на сайті ошуканих громадян «Взаємодопомога» (https://vdopomoga.com.ua). За кілька останніх днів цей документ прочитали кілька тисяч відвідувачів.

Вражає, але Михайло Володимирович на цей раз не збрехав. Реакція була! Що прокинулось у влади, сказати важко, але точно – НЕ СОВІСТЬ ….

Пішла хакерська атака – сайт ОШУКАНИХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ «Взаємодопомога» перестав відкриватися.

Можливо, слід було передати документ особисто в руки Першого Заступника Комітету ВР, народного (?) Депутата, Довбенко Михайла Володимировича? І він, особисто, зміг би переконати Президента не йти на поводу у організованих злочинних угруповань грабіжників-колекторів і звернути увагу на проблеми людей?

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Або, швидше за все, Петро Олексійович не побачив в тексті «Звернення» гарантій того, що ошукані і пограбовані громадяни України дружно зійшли з розуму і віддадуть йому в другому турі свої голоси?

ДУМАЙТЕ!

(Переглянуто 65 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *