Loading

Петро Олексійовичу!

У 2014 році на зустрічі в Житомирі, на попередніх виборах президента ви обіцяли позичальникам споживчих кредитів в іноземній валюті перевести залишок заборгованості за курсом отримання цих кредитів.

На прийнятий Верховною Радою Закон № 1558-1 “Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті”, який виконав би дані вами обіцянки, ви, пане Президенте, наклали… ВЕТО!

Результати ваших вчинків і невиконаних обіцянок – більше ТИСЯЧІ смертей громадян України! Безліч сімей, з малими дітьми, пенсіонерами, людьми з обмеженими можливостями, залишились без даху над головою… .

Організовані злочинні угрупування – банки, колектори, «чорні» нотаріуси і реєстратори, вкупі з безчесними суддями, відверто грабують майно людей та відбирають у них єдине житло!

Ми, громадяни України, ошукані позичальники, вкладники і споживачі кредитних послуг, в останнє звертаємось до Вас із ВИМОГОЮ, – якщо у вас залишилась крихта совісті, то хоча б зараз захистіть конституційні права громадян України, скористайтесь своїм правом ВЕТО на законопроект № 8060 «Кодекс України з процедур банкрутства» ! Бо якщо ви підпишите цей «закон», то подавляюча більшість населення України стане банкрутами! А як інакше – із такими цінами на геть усе, захмарними тарифами на комунальні послуги та мізерними пенсіями і зарплатами ?

Подумайте – ви ж прагнете стати Президентом зубожілого народу! А от чи захоче народ ТАКОГО Президента?

За інформацією ЗМІ, ви вже пообіцяли здирникам-банкірам, грабіжникам-колекторам та іншим члена злочинних зграй підписати «Кодекс про банкрутство…».

Перш ніж це зробити – ПОДУМАЙТЕ !

Інакше ПРОКЛЯТТЯ дуже багатьох людей вам ГАРАНТОВАНО!

(Переглянуто 149 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Звернення до Президента України Петра Порошенка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *