Loading

11 травня 2021 року, по закінченню релігійних та державних свят, пройшло досить жваво,на відміну від попередніх звсідань, які по причині локдауна, відбувались шляхом дистанційного спілкування в електронному форматі.

Було розглянуто ,обговорено та прийнято рішення по більше десяти питанням Порядку денного. Серед них, такі, як :

1. Про цілодобове забезпечення мініципальною охороною парків Солом*янського р-ну, що знаходяться на балансі КП по утоиманню зелених насаджень Солом*янського р-ну (доповідач Олексій Лукаш).

2. Про установку на території парків Солом*янського р-ну, що знаходяться на балансі КП по утриманню зелених насаджень Солом*янського р-ну камер відеоспостереження та капітальних металево-цегляних садових парканів по периметру всієї території кожного з парків з метою запобіганню вандалізму та крадіжок (доповідач Олексій Лукаш).

3.Про завершення навчального року в загальноосвітніх школах та методи і заходи по підняттю рівня знань учнів в умовах пандемії (доповідач Дмитро Оніщенко).

4.Про укладання Меморандуму про співпрацю між Громадською радою та ГО “Об*єднання резервістів,ветеранів, та інвалідів війни “ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА СТОЛИЦІ” (доповідач Дмитро Оніщенко).

5. Про результати опитування мешканців району по не закритим аварійним розриттям мереж водопостачання та відновленню асфальтового покриття (доповідач Антон Осьмак).

6.Про оновлення автопарку КП УЗН Солом*янського р-ну спеціальною технікою для догляду зелених насаджень в парках, скверах, бульварах та вулицях району (доповідач Олексій Лукаш).

7.Про результати розгляду звернень громадян та оргаізацій, що надійшли на адресу Громадської ради (доповідач Поліна Кушніренко).

8.Різне…

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 48 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *