Loading

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва провела шикарний відпочинок на Мальдівських островах за мільйон гривень. Про це на своєму сайті пише журналіст Олександр Дубінський.

За його словами, в електронній декларації глави НБУ не вказані витрати за даний відпустку глава, і тому повинні стати підставою для перевірки Назка.

Дубинський запевняє, що фотографії з відпустки йому передав “близьке до сім’ї Гонтарєва джерело, що побажав не розкривати себе”.

Самі знімки датовані серединою липня 2016 року. На фото Гонтарева позує спочатку сама, а потім і з чоловіком Олегом, який на одній з фото зображений разом з молодшим сином подружжя – Микитою.

Крім сімейних фото, є і кілька пейзажів, які, за словами Дубинського, з точністю дозволяють визначити готель, в якому відпочивали Гонтарєва.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

“Це [готель] The Sun Siyam Iru Fushi (місто Манаду, адміністративний центр атоли Нуну, Мальдівська Республіка). Відштовхуючись від розцінок сайту booking.com, мінімальна вартість тільки відпочинку в готелі з 17-23 липня 2017 на 2 дорослих та 1 дитину складе 2874 доларів США, в які входить трансфер в готель на приватному літаку – за 500 доларів. Якщо ж ні в чому собі не відмовляти, і взяти наймодніший “віллу на воді” – 26600 доларів за тиждень! До яких треба додати ще 6200 доларів податку і 1500 доларів за трансфер, що в загальному підсумку перевищить 900 000 гривень.

Найдешевший переліт на Мальдіви для 2 дорослих з дитиною, за даними сайту skyscanner.net, – це ще 2260 доларів США, якщо подорожувати економ-класом. В “бізнесі” – вартість квитків потрібно потроїти, і тоді вийде 7000-8000 доларів США на сім’ю. Таким чином, відпустку подружжя Гонтарєва міг коштувати як 130 000 гривен так і легко перевищити 1 000 000 гривень “, – порахував витрати журналіст.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Він також нагадав, що ці витрати значно перевищують 50 прожиткових мінімумів (66500 грн), які є мінімальною суму не декларованих згідно із законом витрат.

“У той же час, в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутнє сполучення про суттєві зміни в майновому стані Гонтаревої в липні 2016 року. Що означає порушення “Леді Г” ч. 2 ст. 52 Закону України “Про попередження корупції” від 14 жовтня 2014 № 1700-VII, про що я направив соответствующте заяви в Назка, САП і НАБУ. І вимагаю перевірки порушення антикорупційного законодавства “, – додав Дубинський.

Нагадаємо, що зарплата голови Національного банку до оподаткування в 2016 році склала 1,9 мільйона гривень.

(Переглянуто 21 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *