Гонтарева відпочила на Мальдівах за мільйон гривень

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва провела шикарний відпочинок на Мальдівських островах за мільйон гривень. Про це на своєму сайті пише журналіст Олександр Дубінський.

За його словами, в електронній декларації глави НБУ не вказані витрати за даний відпустку глава, і тому повинні стати підставою для перевірки Назка.

Дубинський запевняє, що фотографії з відпустки йому передав “близьке до сім’ї Гонтарєва джерело, що побажав не розкривати себе”.

Самі знімки датовані серединою липня 2016 року. На фото Гонтарева позує спочатку сама, а потім і з чоловіком Олегом, який на одній з фото зображений разом з молодшим сином подружжя – Микитою.

Крім сімейних фото, є і кілька пейзажів, які, за словами Дубинського, з точністю дозволяють визначити готель, в якому відпочивали Гонтарєва.

“Це [готель] The Sun Siyam Iru Fushi (місто Манаду, адміністративний центр атоли Нуну, Мальдівська Республіка). Відштовхуючись від розцінок сайту booking.com, мінімальна вартість тільки відпочинку в готелі з 17-23 липня 2017 на 2 дорослих та 1 дитину складе 2874 доларів США, в які входить трансфер в готель на приватному літаку – за 500 доларів. Якщо ж ні в чому собі не відмовляти, і взяти наймодніший “віллу на воді” – 26600 доларів за тиждень! До яких треба додати ще 6200 доларів податку і 1500 доларів за трансфер, що в загальному підсумку перевищить 900 000 гривень.

Найдешевший переліт на Мальдіви для 2 дорослих з дитиною, за даними сайту skyscanner.net, – це ще 2260 доларів США, якщо подорожувати економ-класом. В “бізнесі” – вартість квитків потрібно потроїти, і тоді вийде 7000-8000 доларів США на сім’ю. Таким чином, відпустку подружжя Гонтарєва міг коштувати як 130 000 гривен так і легко перевищити 1 000 000 гривень “, – порахував витрати журналіст.

Він також нагадав, що ці витрати значно перевищують 50 прожиткових мінімумів (66500 грн), які є мінімальною суму не декларованих згідно із законом витрат.

“У той же час, в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутнє сполучення про суттєві зміни в майновому стані Гонтаревої в липні 2016 року. Що означає порушення “Леді Г” ч. 2 ст. 52 Закону України “Про попередження корупції” від 14 жовтня 2014 № 1700-VII, про що я направив соответствующте заяви в Назка, САП і НАБУ. І вимагаю перевірки порушення антикорупційного законодавства “, – додав Дубинський.

Нагадаємо, що зарплата голови Національного банку до оподаткування в 2016 році склала 1,9 мільйона гривень.

(Переглянуто 5 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *