Loading

У членів суддівської родини в декларації значаться дорогі авто.

Родина судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Ольги Ступак має в своєму розпорядженні рухомого і нерухомого майна загальною вартістю в 12,5 млн грн. Про це повідомляє Prosud.

У 2012 році суддя отримала право користування службової квартирою в Києві на 108 кв м. Уже в кінці 2016 року біля її неповнолітнього сина з’являється альтернатива – він отримує право проживання в новому будинку на 380 кв м в престижному районі столиці.

Сам будинок, а також 13 соток землі під цим житловим будинком знаходиться у власності матері чоловіка судді. Придбала будинок і землю свекруха в липні 2015 року.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Ціна такого будинку в цьому районі становить понад 6,5 млн грн, а вартість землі – близько 2 млн грн. Також у власності судді знаходиться скандальний земельну ділянку на 10 соток в Деснянському районі Києва, придбаний в 2014 році за 148,9 тис грн. За даними Prosud, 10 соток в цьому кооперативі коштують 1,22 млн грн.

П’ятьма сотками землі під Черкасами володіє батько судді. Придбаний ним в 2015 році ділянку зараз коштує близько 14 тис дол. Крім того, у членів суддівської родини в декларації значаться і дорогі авто. Зокрема, в 2014 році чоловік Ступак придбав нову Toyota Camry за 547 тис грн.

Новітнім і найдорожчим придбанням дружина судді є BMW X5 2016 року випуску. Ціна цього автомобіля – 1,42 млн грн.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Мати Ступак, будучи на пенсії, в квітні 2017 року придбала SUBARU FORESTER 2014 року. Ціна такого автомобіля – близько 21 тис дол.

Нагадаємо, мати в наявності дороге майно для чиновників звичайна справа. Так, незадекларовані багатства знайшли у сім’ї одеських суддів. Ще одна чиновниця – з Дніпра – привернула до себе увагу неймовірно дешевої квартирою – за ціною старої машини.

А суддя Апеляційного суду Київської області Валерій Фінагєєв не вказав у своїй декларації про доходи нову квартиру і паркомісце, якими його родина обзавелася в 2016 році, і приховав двоповерховий будинок, який він будує під Києвом.

(Переглянуто 22 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *