Loading

Колишній народний депутат України Ігор Мосійчук поскаржився на переслідування його родини з боку колекторів. За словами політика, кредит взяв його син – 20-річний Святослав.

– Син зараз вчиться, отримує вищу освіту. Восени минулого року він попросив мене допомогти в одній справі. Я відмовляв його. Молодь в такому віці схильна не чути батьків. Святослав вирішив вступити на свій він взяв кредит 3000 грн в якийсь “монетки”, – написав Мосійчук на своїй сторінці в Telegram.

За словами екс-політика, щоб повернути кредит, Святослав пішов на дві роботи. Але фірма, у якій хлопець позичив гроші, “так почала нараховувати відсотки, що за рахунок роботи погасити борг стало не реально”.

– Учора “Монетка” почала шантажувати нашу сім’ю (причому всіх), моїх друзів і знайомих, яких Святослав навіть не знає. Вони почали шантажувати, погрожувати, вимагати в 4 рази більшу суму ніж кредит, вигадувати, дзвонити безперервно всім і вся з десятків номерів.

Сьогодні невідома с *** ка подзвонила мені вранці і буквально заявила, що вони найняли ботоферму яка буде дискредитувати мене в Інтернеті поки я не поверну за сина кредит, будуть ганьбити мене перед людьми а Святослава доведуть до самогубства !, – написав колишній народний депутат.

Він підкреслив, що в суд для стягнення кредиту з Святослава “Монетка” не зверталася. З огляду на все, що відбувається, Мосійчук вирішив “звернутися в правоохоронні органи із заявою про злочин (шантаж, вимагання, доведення до самогубства) на керівництво” Монетки “. Крім того, політик пообіцяв підготувати пакет документів і процес позбавлення фірми банківської ліцензії.

– Звертаюся до всіх українців, які стали жертвами аферистів, лихварів і шантажистів, з проханням повідомляти мені подібні факти для об’єднання зусиль в боротьбі зі злом, – додав екс нардеп.

Щодо кредиту Мосійчук запропонував фірмі “спокійно дочекатися повернення Святославом кредиту, або для його стягнення звернутися до суду і припинити шантаж і погрози”, в зворотному випадку пообіцявши вступити з ними “так, як наші предки козаки з лихварями”.

Ігор Мосійчук – екс-народний депутат Верховної ради України VIII скликання від Радикальної партії Олега Ляшка, перший заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, колишній заступник командира батальйону “Азов”.

Від попередніх шлюбів має двох дітей: сина Святослава і дочку Христину. У жовтні 2016 одружився втретє, дружиною стала 34-річна уродженка Одеси Владлена Карпенко, яка раніше працювала помічницею Мосійчука.

(Переглянуто 356 разів, 1 переглядів сьогодні)
3 коментар до “Ігор Мосійчук поскаржився на шантаж з боку колекторів”
  1. Зараз теж у скрутному становищі,взявши одну мікропозику,погасивши другою.Допоможіть будь-ласка ,сил вже немає .Погрожують,телефонують день і ніч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *