Loading

На ранковому засіданні 16 вересня Верховна Рада переглянула ветований Президентом закон про мораторій на стягнення будь-якого майна за борги (проект № 3640).

Закон був прийнятий 16 липня і припускав продовження мораторію на стягнення житла, наданого в якості забезпечення кредиту в іноземній валюті.

Але Мін’юст закликав Президента ветувати цей закон через норми, яка поширювала дію мораторію на будь-який (а не тільки іпотечне по доларових кредитах) майно.

Закон був прийнятий з пропозиціями Президента – чинний мораторій продовжено ще на півроку.

Депутати відстрочили втрату чинності Законом «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого в якості забезпечення кредитів в іноземній валюті» до 21 квітня 2021 роки (18 місяців з дня набрання чинності Кодексом України про процедури банкрутства).

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Також уточнено, що протягом дії закону про мораторій не може бути примусово стягнуто (відчужене без згоди власника) інше майно (майнові права), яке відповідно до законодавства або кредитного договору підлягає стягненню з позичальника (який взяв валютний кредит на квартиру, віддавши її в іпотеку) при недостатності коштів, отриманих кредитором від реалізації (переоцінки) предмета застави (іпотеки).

Джерело: https://pravo.ua

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 271 разів, 1 переглядів сьогодні)
Один коментар до “Іпотечні квартири, куплені на валютні кредити, почнуть відбираюти з квітня 2021 року – ПРИЙНЯТО ЗАКОН ПРО КІНЕЦЬ МОРАТОРІЮ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *