Loading

ВР на півроку продовжила мораторій на стягнення майна за валютними кредитами, який закінчувався 21 жовтня 2020 року задля того, щоб прийняти законопроект про реструктуризацію кредитів. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA розповів глава групи «Взаєдопомога» Віталій Белько.

На думку нашого співрозмовника, це до колекторів не має ніякого відношення. Це було як якийсь запобіжник, який прийняли в 2014 році, який не давав права забирати єдине житло у позичальників.

«Якщо крім цього житла є ще якесь, то ти вже не потрапляєш під цей мораторій. І там ще є обмеження по метражу: до 140 квадратів – ти потрапляєш під цей мораторій, а будинок – до 250 квардратов », – додав експерт.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

А з приводу триваючих незаконних проникнень і виселення, наш співрозмовник зазначає наступне: «Закон є, мораторій є, а те, що ми бачимо беззаконня колекторських компаній, то вони не дивляться на цей мораторій. Тому, за великим рахунком, виходить, що цей мораторій від колекторського беззаконня не рятує».

За словами Віталія Белько, на цей закон можна посилатися в судах під час судових процесів. І він рятує людей, які вже програли суди, у яких вже відкриті виконавчі приписи у виконавчій службі, і мораторій припиняє виселення, тому що виселенням займаються тільки держслужби.

«Мораторій з 2014 року не дає права нікому, і державній виконавчій службі, виселяти когось, якщо це єдине житло. І це стосується тільки валютних кредитів, не гривневих», – резюмував наш співрозмовник глава групи «Взаєдопомога» Віталій Белько.

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

Джерело: https://from-ua.com

Підписуйтесь на наш канал в Telegram – будьте в курсі останніх новин!

Також Ви можете Розмістити свою скаргу, статтю або новину на нашому сайті.

(Переглянуто 693 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *