Loading

2018 рік стане роком початку активної діяльності приватних виконавців.

Законодавча, організаційна та експертна база для цього вже готова, а тому громадянам буде достатньо непросто ефективно протидіяти злагодженим діям приватних виконавців.

Особливо, в цьому напрямку, варто звернути увагу на тому, що законодавчо передбачена можливість залучення приватними виконавцями поліцейських для примусового виконання рішення суду.

Так, Міністерства внутрішніх справ затверджено «Порядок взаємодії, Національної поліції та органів і осіб, що здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів».

Саме цим Порядком передбачено механізм взаємодії МВС, Нацполіції з приватними виконавцями при примусовому виконанні рішень судів.

А саме зазначено у Порядку, що приватні виконавці можуть залучати поліцейських для:

Також читайте:  У Києві викрито велику злочинну групу, яка "віджимала" квартири містян

– примусового проникнення виконавця до житла або іншого володіння фізичної особи;

– виконання постанови приватного виконавця про розшук ТЗ боржника;

– примусового виселення боржника;

– примусового вселення стягувача;

– усунення перешкод в користуванні приміщенням (житлом).

Виконавець залучає поліцейських на підставі мотивованої постанови, яка направляється керівникам відповідних підрозділів поліції за місцем проведення виконавчої дії. Виконавець направляє її не пізніше, ніж за три дні до проведення виконавчої дії.

Порядком також передбачають можливість негайного залучення поліцейських, тоді виконавець звертається до чергової частини органу поліції.

Передбачається, що приватні виконавці будуть дуже активно користуватися такими можливостями, а тому людям потрібно буде активно захищати себе, залучаючи обов’язково у разі активних протиправних дій адвоката, який зможе зупинити свавілля виконавців та поліції!

(Переглянуто 39 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *