Loading

Сьогодні нарешті отримали відповідь на наше звернення до голови Наглядової Ради НБУ Данилишина Б.М., яка просто шокувала своєю неповагою до позичальників – пан Данилишин, чи то від своєї некомпетентності, чи то від занадто високої «корони на голові », не захотів надати відповідь від свого імені і не знайшов нічого кращого, як доручити Нацбанку зробити це самому.

Ми спеціально не пишемо про доручення керівництву, так як відповідь ми отримали, навіть не від заступника голови Нацбанку, а всього лиш від директора департаменту банківського нагляду Н.Дегтярьової.

Я думаю всі вже здогадались про що буде йти мова. Так, відповідь нагадала розмову глухого зі сліпим – ми звертали увагу на правову підставу заборони використання іноземної валюти як засобу платежу, отриманої в кредит, а спеціалісти НБУ – виключно про достатність генеральної ліцензії для валютної операції. Рівень спеціалістів нам був відомий і до цього часу, але ця відповідь перевершила всі очікування!

Керівництво Нацбанку, аж до голови його Наглядової Ради, показало свою зневагу до позичальників, а значить і до майбутніх потенційних клієнтів, які тепер будуть десятою дорогою обходити банківську систему!

Одна надія зараз на переобрання Верховної Ради та відповідно і Наглядової Ради Нацбанку. Але ми не опускаємо руки і далі продовжуємо боротьбу!!!!

(Переглянуто 79 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *