Loading

Найближчим часом з’явиться указ глави держави по боротьбі з рейдерством в сфері реєстрації.

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 16 липня, доручив Мін’юсту “відключити” всіх держреєстраторів від держреєстру через проблеми з рейдерством. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленський запропонував першому заступнику міністра юстиції Олені Сукмановій вже сьогодні заблокувати для комунальних реєстраторів можливість здійснювати операції – до наведення порядку в цій сфері.

“В Україні в середньому 2-3 рази на день незаконно змінюють власника. Ми можемо оновити склад антирейдерської комісії Мін’юсту. Можемо до моменту наведення порядку відключити всіх реєстраторів, які створюють зараз ризики рейдерства. Вимкніть”, – сказав президент.

Зі свого боку керівник Офісу президента Андрій Богдан зазначив, що найближчим часом з’явиться указ глави держави по боротьбі з рейдерством в сфері реєстрації.

На це представник Мін’юсту повідомила, що ця проблема не нова і поки в ручному режимі проводиться відключення недобросовісних реєстраторів.

“У нас сьогодні по країні було зареєстровано 277 комунальних підприємств. Для 169 з них Мін’юст уже скасував акредитації. Якщо щось сталося – ми реагуємо на скарги, блокуємо реєстраторів. На сайті Міністерства юстиції відкритий перелік усіх заблокованих реєстраторів. Майже 70% – це реєстратори комунальних підприємств”, – повідомила Сукманова.

(Переглянуто 33 разів, 1 переглядів сьогодні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *